• Okt : 2 : 2014 - Stranica za učenike
  • Okt : 2 : 2014 - Nastava maternjeg jezika

Kao nastavnici maternjeg jezika pokrenuli su internetsku stranicu www.maternjjezik-tirol.net s ciljem da predstavimo našu nastavu, učenike koji je pohađaju, ali i da predstavimo jezike, kulturu i prirodne ljepote država iz kojih naši učenici dolaze. Naravno, biće potrebno mnogo vremena stranica dobije svoj konačni izgled i da bude upotpunjena svim planiranim sadržajima a veliku pomoć očekujemo i od učenika nastave maternjeg jezika da idejama i radovima daju svoj doprinos tom cilju. Ova školska godina biće označena i po novim udžbenicima za nastavu koje su izradili nastavnici maternjeg jezika, Jovica Letić i Mara Letić Geljić,  a koji će uskoro biti dostuni kako našim učenicima tako i svim učenicima  širom Austrije koji pohađaju ovaj vid nastave. Nastavnici maternjeg jezika – Jovica Letić i Mara Letić Geljić.

         

O svemu više u linku UDŽBENICI.

Categories: Allgemein

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Trenutni video

Stranica za učenike

Posted on Okt - 2 - 2014

0 Comment

Nastava maternjeg jezika

Posted on Okt - 2 - 2014

0 Comment

Stranica za učenike

Posted on Okt - 2 - 2014

0 Comment

Nastava maternjeg jezika

Posted on Okt - 2 - 2014

0 Comment

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponzori

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.com.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.